משרדים להשכרה במגדלי וויקס (wix) בנמל תל אביב

משרדים להשכרה בנמל תל אביב

לא בכדי הפכה העיר תל אביב להיות העיר המרכזית החשובה ביותר בישראל (במידה מסוימת אפילו יותר מעיר הבירה – ירושלים). המיקום האסטרטגי שלה במרכז הארץ, יחד עם העובדה שהיא שוכנת לחופי הים התיכון וקרובה לצירי התנועה המרכזיים, הפכו אותה להיות המקום שבו קורים הדברים במדינת ישראל.

מלבד התיירים הרבים שגודשים אותה ומהווים עדות חיה לפופולריות הרבה של העיר, גם חברות רבות מהארץ ומהעולם מבינות שמרכז העסקים בישראל נמצא בעיר תל אביב, ובוחרות בה להיות המקום שבו הן קובעות את משכנן.

כפי שקורה בכל מקום מרכזי בעולם, כאשר עוד ועוד אנשים מגיעים לאותו המקום, המחירים מתחילים לעלות והקושי למצוא נכסי נדל”ן במחירים נוחים מתחיל להיות משמעותי.

הפתרון הטוב ביותר כיום עבור חברות שרוצות לפתוח משרדים בעיר תל אביב הוא לפנות לחברה שמתמחה בתיווך של משרדים להשכרה בתל אביב עבור עסקים וחברות.

מהי הייחודיות של נמל תל אביב?

קשה להפריז בחשיבותו של נמל תל אביב. מדובר על אחד המקומות היוקרתיים ביותר בעיר, אשר נחשבת כולה למקום אקסקלוסיבי ויוקרתי.

נמל תל אביב הוא מקום ששוקק חיים כמעט בכל שעות היממה, כאשר תיירים ואנשי עסקים ממלאים אותו כמעט כל השנה.

משרדים השוכנים בנמל תל אביב משקיפים בדרך כלל מקרוב על חוף הים, ומאפשרים לשלב בין אווירת המשרד הלחוצה לרוגע של חוף הים.

משרדים בנמל תל אביב הם ללא ספק משהו ייחודי ומבוקש, מקום כזה שכיף להגיע אליו מדי יום ולעבוד בו, ולקבל בו אורחים חיצוניים שמגיעים לביקור או פגישה במשרד.

בנמל תל אביב ניתן למצוא מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה, כך שכל עובד יוכל למצוא את המקום האהוב עליו לאכול מבלי שהוא צריך להרחיק וללכת זמן רב.

מגדלי וויקס בנמל תל אביב

אחת החברות הישראליות המצליחות והמפורסמות ביותר ברחבי העולם היא wix אשר פיתחה מערכת משוכללת המאפשרת לכל אדם ללא רקע בתכנות או בבניית אתרים לפתח אתר אינטרנט משלו לכל צורך שיבחר.

הרבה מאוד אנשים שרוצים לעצב בעצמם את אתר האינטרנט שלהם אך לא למדו בניית אתרים מוצאים את וויקס כפתרון הטוב ביותר עבורם.

אם נדייק, לא מדובר רק על “הרבה מאוד” אנשים אלא על לא פחות מ – 60 מיליון אנשים ברחבי העולם אשר רשומים באתר ופיתחו את אתר האינטרנט שלהם באמצעות המערכת.

משרדי החברה נמצאים על פני שטח נרחב בנמל תל אביב, ובהם מועסקים כמה מאות עובדים מתוך למעלה מאלף עובדי החברה ברחבי העולם.

למעשה, משרדי החברה מתפרסים על כמה בניינים בנמל תל אביב, כאשר סיור במשרדי החברה יכול להוות אטרקציה של ממש בזכות העיצוב המיוחד והמושקע של כל מתחם המשרדים.

האם כדאי להשכיר משרדים במגדלי וויקס בנמל תל אביב?

לא סתם בחרה אחת החברות המובילות במשק הישראלי למקם את המשרדים שלה באזור כמו נמל תל אביב.

השילוב של המיקום המעולה במרכז העיר תל אביב, יחד עם הנוף הנשקף כקו ראשון לים, מאפשר לעובדים להגיע בשמחה בכל יום לעבודה, וגורם להם לעבוד ברוגע ובשמחה במשך היום.

השכרת משרדים נמל תל אביב במגדלי וויקס יכולה להיות הפתרון המושלם עבור כל חברה אשר מחפשת לשכור משרדים במיקום אסטרטגי, כזה שיאפשר לה להנות מכל היתרונות של העיר תל אביב והנמל שלה.

מגדל בית יואל בנמל תל אביב

מגדל בית יואל בנמל תל אביב נמצא ברחוב חומה ומגדל והוא בעל 4 קומות המשלבות בין משרדים לשטחי מסחר. ארבע קומותיו מכילות יחד לא פחות מ – 4,500 מטר רבוע, וניתן להשכיר בו משרדים עבור כל מטרה.

כל חברה אשר מחפשת להשכיר משרדים במקום אסטרטגי בעיר תל אביב קרוב לצירי תנועה מרכזיים, תמצא את המשרדים להשכרה במגדל בית יואל כמקום המתאים ביותר עבורה.

ניתן לשכור בבניין משרד אחד או לשלב בין כמה משרדים בכדי ליצור שטח גדול יותר.  

מה צריך לדעת לפני שבוחרים משרדים להשכרה?

השכרה משרדים היא אמנם לא החלטה גורלית כמו רכישה שלהם, אך עדיין מדובר ללא ספק על החלטה שיש לה משמעות רבה עבור הצלחת החברה.

למעשה, כאשר העובדים מרגישים שמקום העבודה הוא מקום שכיף לשהות בו, קל להגיע אליו ואפשר לצאת ממנו בקלות לארוחת צהרים במסעדה או בית קפה, הם מגיעים אליו בכל יום עם יותר חשק ועושים את העבודה שלהם כמו שצריך.

ולכן, כאשר מגיעים אל השלב שצריך לבחור משרדים להשכרה בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, כדאי מאוד לעשות את ההחלטה רק לאחר שאתם עושים סקר שוק מעמיק, בודקים את האפשרויות השונות העומדות בפניכם, ומגיעים אל ההחלטה הנכונה שאת התוצאות שלה תוכלו לראות עד מהרה.

השכרת משרדים בנמל תל אביב – האם זה משתלם?

אם אתם מבינים את הערך הגדול שיש למיקום של המשרדים, תוכלו להבין למה כדאי להשקיע כסף ולהשכיר משרד דווקא במקום מיוחד כמו נמל תל אביב.

בדיוק כפי שאתם מבינים שלמרות שהשכרת משרדים בערי פריפריה תהיה זולה יותר אך בכל זאת תהיה פחות משתלמת, גם בתוך העיר תל אביב מקומות יקרים יותר עדיין יהיו משתלמים יותר לטווח הארוך.

נמל תל אביב מציע עבורכם את השילוב המושלם בין המיקום היוקרתי על שפת הים, ובין אזורי מסחר שוקקי חיים ומלאים באנשים במשך כל שעות היום.

כמובן, שגם בתוך נמל תל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של משרדים להשכרה בבניינים ומגדלים שונים, וכדאי מאוד שלא להיחפז להגיע אל ההחלטה בדבר המקום המתאים ביותר עבור החברה שלכם, אלא לקחת את הזמן ולבחון היטב את האפשרויות השונות בכדי לוודא שאתם מגיעים אל ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם. לכל הנכסים להשכרה ליד הים בתל אביב

וידאו

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram
הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך