משרדים להשכרה בפרויקט HYP

הלח"י, בני ברק
₪75 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בפרויקט HYP

הלח"י, בני ברק
  • מגדל
  • השכרה
  • 01.01.2026
  • 1800 - 2600 מטר מ"ר
  • משרדים להשכרה בבני ברק
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב הלח"י בני ברק
  • 600 ₪
  • 18 ₪
  • מחיר: ₪75 / לחודש

מידע כללי:

פרויקט HTP בני ברק


משרדים להשכרה בפרויקט HYP, בבני ברק, בו פורחים אנשי מקצוע וחברות מהשורה הראשונה בסביבה חדשנית. Tag Property מתגאה בהצגת מגוון חללי משרדים מובחרים להשכרה, העונים על הצרכים של חברות טכנולוגיה, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ואנשי מקצוע מוערכים אחרים.

פרויקט HYP בני ברק: נקודת ציון של הצלחה


בניין HYP ממוקם ברחוב החייל 1-5, בני ברק, ומתהדר במגדל משרדים מרשים בן 44 קומות, המשמש חלון ראווה מושכל לעסקים שאפתניים. עם גדלי קומות משרדים הנעים בין 1,600 ל-3,000 מ"ר ברוטו, הבניין המודרני הזה מציע גמישות לעסקים בגדלים ובשלבי צמיחה משתנים.

שירותים והטבות לאנשי מקצוע מודרניים


מרכז מסחרי


בניין HYP בבני ברק מציע לא רק שטחי משרדים אלא גם מתחם מסחרי תוסס המאובזר בבתי קפה, מסעדות ואזורים פתוחים למנוחה ולנטוורקינג. מיזוג זה של עבודה ופנאי יוצר סביבה דינמית המטפחת יצירתיות ומעודדת שיתוף פעולה.

עיצוב לובי מהמם


הלובי המדהים של HYP Building נותן את הטון לכל המבנה ומרשים את המבקרים והלקוחות כאחד עם העיצוב האלגנטי והאווירה מסבירת הפנים שלו.

מתקני חניה בשפע


בניין HYP בבני ברק מכיר בחשיבות הנוחות עבור דייריו ומספק מקומות חניה בשפע בחניון הבניין במפלס העליון. זה מבטיח גישה נוחה עבורך ועבור הלקוחות שלך להגיע למשרד שלך.

נגישות וקישוריות


ממוקם ליד הרכבת הקלה, בניין HYP בבני ברק מציע קישוריות מצוינת בתוך העיר ומחוצה לה. מיקום מעולה זה מאפשר נסיעה חלקה לעובדים ולמבקרים שלך, ומוסיף למשיכה של שטח המשרד שלך. משרדים להשכרה בפרויקט HYP

קהילת מובילי התעשייה


בניין HYP בבני ברק הוא ביתם של מערך מגוון של תושבים מוערכים, לרבות חברות טכנולוגיה מתקדמת, משרדי עורכי דין מוכשרים, משרדי רואי חשבון מהשורה הראשונה ואנשי מקצוע נכבדים נוספים. קהילה יוקרתית זו מטפחת תחושה של אחווה ושיתוף פעולה, ומניעה את העסק שלך לגבהים חדשים.

מצא את החלל המשרדי המושלם שלך עם תג נכס


Tag Property מחויבת לעזור לך למצוא את שטח המשרדים האידיאלי להשכרה או למכירה בבניין HYP, מתחם יוקרתי המיועד להצלחה. איתנו כשותף שלך, תגלה את סביבת העבודה המושלמת שתתאים לשאיפות שלך ולהניע את החברה שלך להישגים חדשים. צור איתנו קשר עוד היום כדי לבחון את אפשרויות ההשכרה והמכירה יוצאות הדופן שלנו.

סיכום - משרדים להשכרה בפרויקט HYP


הרם את העסק שלך על ידי אבטחת שטחי משרדים בבניין HYP, מתקן פרימיום שנועד להצלחה. עם Tag Property כשותף שלך, תמצא את חלל המשרד המושלם שיתאים לשאיפות שלך ולהניע את החברה שלך לגבהים חדשים. צור איתנו קשר עוד היום כדי לבחון את אפשרויות ההשכרה והמכירה המצטיינים שלנו.

שאלות נפוצות 


1. אילו סוגי עסקים נמצאים בבניין HYP? HYP Building מאכלס מגוון עסקים, לרבות חברות טכנולוגיה מתקדמת, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון ואנשי מקצוע מוערכים אחרים.

2. מה הגודל של קומת המשרדים בבניין HYP? גדלי קומות המשרדים בבניין HYP נעים בין 1,600 ל-3,000 מ"ר ברוטו, המספקים גמישות לעסקים בגדלים שונים.

3. אילו שירותים זמינים במרכז המסחרי של HYP Building? המרכז המסחרי בבניין HYP מציע בתי קפה, מסעדות ואזורים פתוחים למנוחה ולנטוורקינג.

4. האם יש חנייה בשפע לדיירים ולמבקרים? כן, HYP Building מספק מתקני חניה בשפע במגרש החניה במפלס העליון שלו לנוחות הדיירים והמבקרים.

5. עד כמה בניין HYP נגיש? בניין HYP ממוקם בנוחות ליד הרכבת הקלה, מה שמבטיח קישוריות מצוינת בתוך בני ברק ומחוצה לה

 
מגדלי משרדים בבני ברק במתחם BBC :לחיפוש כל הנכסים בבני ברק.מאמרים על משרדים להשכרה בבני ברק
תוכניות

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך