משרדים להשכרה במגדל אינפיניטי פארק

הפנינה 8, רעננה, ישראל
₪65 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה במגדל אינפיניטי פארק

הפנינה 8, רעננה, ישראל
 • מגדל
 • השכרה
 • 30-1
 • מיידי
 • 500-1000 מ"ר
 • משרדים להשכרה ברעננה
 • רחוב: משרדים להשכרה רחוב הפנינה רעננה
 • 500 ₪
 • 15 ₪
 • מחיר: ₪65 / לחודש

מידע כללי:




השכרת משרדים במגדל אינפיניטי פארק רעננה

פארק אינפיניטי הוא פרויקט שאפתני ובעל חזון המבקש לשנות את הנוף האורבני בישראל. פרויקט זה, הכולל שלושה מבנים נפרדים, מבטיח להפוך למרכז משגשג של חדשנות, למשוך עסקים, תושבים ומבקרים כאחד. במאמר זה נתעמק במאפיינים ובסיכויים המרגשים של פרויקט אינפיניטי פארק ונחקור את השפעתו הפוטנציאלית על הכלכלה והקהילה של האזור.

המגדל - מבנה בן 32 קומות


בלב פארק אינפיניטי ניצב מגדל מפואר בן 32 קומות השולט על קו הרקיע. במיקום אסטרטגי בסמוך למחלף רחובות דרום ותחנת הרכבת של ישראל, מיקומו של המגדל מציע נגישות ללא תחרות לעסקים ולנוסעים כאחד. הגובה המרשים והארכיטקטורה המודרנית של המגדל בוודאי משאירים רושם מתמשך על כל מי שמבקר באזור.

קמפוס אמדוקס


לשני בניינים נוספים בפרויקט אינפיניטי פארק יש היסטוריה מעניינת. בעבר נודעו כקמפוס אמדוקס, המבנים הללו עוברים שיפוץ נרחב כדי להפיח חיים חדשים בסביבתם. הקמפוס המתחדש צפוי להוסיף ערך משמעותי לפרויקט הכולל, ולספק מקום נוסף לעסקים וארגונים המחפשים סביבה ייחודית.

הפארק - שטח ירוק של 6 דונם


בסביבה עירונית שוקקת, נוכחותם של שטחים ירוקים חיונית יותר מאי פעם. פארק אינפיניטי מכיר בצורך זה ומתכנן לכלול פארק רחב ידיים בשטח של 6 דונם בשטחו. הפארק שואף להציע מפלט שליו לעובדים ולתושבים, לספק נווה מדבר שליו בתוך ההמולה וההמולה של חיי העיר.

אכלוס ודיירים


כבר עכשיו, יותר מ-70% מהשטחים הזמינים בפארק אינפיניטי הושכרו, מה שמעיד על הביקוש והמשיכה הגבוהים של פרויקט זה. כמה מהדיירים הראויים לציון כוללים חברות טכנולוגיה בולטות כמו ZoomInfo, Red Hat, Abra ו-MindSpace. בנוסף, נס טכנולוגיות, שחקנית מפתח בתעשיית הטכנולוגיה, אמורה לעבור לשטח נדיב של 10,000 מ"ר בתוך המגדל.

סיום ושלבים צפויים


פארק אינפיניטי מתקדם בהתמדה לקראת השלמתו. הפרויקט פועל לפי גישה מדורגת, המבטיחה שחלקים ממנו יהפכו לפעולה בהקדם האפשרי. המגדל, שצפוי לקבל בקרוב את היתר האכלוס שלו, יתחיל לקבל את פני העסקים מיד לאחר החגים.

החזון המוחות מאחורי פארק אינפיניטי


המוחות מאחורי הפרויקט השאפתני הזה הם Rit 1 ו-SN זהב. בשיתוף פעולה עם משרד האדריכלים הנודע יסקי-מור-סיון, הם רואים את פארק אינפיניטי כפלא מודרני המגלם חדשנות, קיימות ורוח קהילתית.

פארק אינפיניטי: מרכז של חדשנות


עם ענקיות טכנולוגיה וסטארטאפים כאחד שמתחרים על חללים בתוך הפרויקט, Infiniti Park עומד להפוך למרכז תוסס של חדשנות. על ידי טיפוח שיתוף פעולה, יצירתיות ויזמות, הפארק שואף למלא תפקיד מרכזי בעיצוב עתיד הטכנולוגיה בישראל.

הגישה בת-קיימא


קיימות היא הליבה של העיצוב של Infiniti Park. הפרויקט חובק יוזמות של בנייה ירוקה, מערכות חסכוניות באנרגיה ופרקטיקות ידידותיות לסביבה, התורמים באופן חיובי לאיכות הסביבה ולרווחת דייריו.

שיפור האיזון בין עבודה לחיים


פארק אינפיניטי לא רק נותן עדיפות לאינטרסים עסקיים אלא גם מבין את החשיבות של איזון בין עבודה לחיים. הכללת מתקני פנאי, מרכזי כושר ומרחבים חברתיים שואפת לשפר את הרווחה הכוללת של העובדים והמתגוררים בפרויקט.

מעורבות ושילוב בקהילה


מעבר להיותו מיזם מסחרי, אינפיניטי פארק מבקש לשלב את עצמו בצורה חלקה בקהילה. על ידי מעורבות עם תושבים מקומיים ותמיכה ביוזמות חברתיות, הפרויקט שואף ליצור השפעה חיובית ומתמשכת על הסביבה.

צמיחה עתידית וסיכויים


ככל שפארק אינפיניטי ממשיך להתפתח, הצלחתו עשויה לדרבן התפתחות נוספת בסביבה. צמיחת הפרויקט צפויה להמריץ את הכלכלה המקומית ולמשוך עסקים נוספים, ולגבש את מעמדה של ישראל כמרכז טכנולוגי גלובלי.

סיכום משרדים להשכרה במגדל אינפיניטי פארק רעננה


פארק אינפיניטי מייצג מיזם דינמי וחושב קדימה השואף לעצב מחדש את נוף החדשנות בישראל. עם המגדל המרשים שלו, קמפוס אמדוקס המחודש והפארק הירוק הנרחב, הפרויקט חובק קיימות, קהילה וקידמה. כשאנו מסתכלים לעבר העתיד, פארק אינפיניטי עומד כסמל לאפשרויות בלתי מוגבלות, שבו יצירתיות וכושר המצאה אנושי מתכנסים ליצירת מחר טוב יותר.

שאלות ותשובות



 • מהו תאריך הסיום הצפוי של פארק אינפיניטי?
  תאריך השלמתו של פארק אינפיניטי צפוי להיות בעתיד הקרוב. בעוד שתאריכים ספציפיים עשויים להשתנות עקב בנייה ופיתוח מתמשכים, המגדל צפוי לקבל את היתר האכלוס שלו בחודשים הקרובים. השלב הראשון של הפרויקט, הכולל את המגדל, אמור להיכנס לפעילות לאחר החגים.

 • כיצד תורם הפארק לערך הכולל של הפרויקט?
  השטח הירוק של 6 דונם בתוך פארק אינפיניטי מוסיף ערך עצום לפרויקט. מעבר להיותו מיזם מסחרי, הפארק משמש מקום מפלט שליו בתוך הנוף האורבני. הכללתו משפרת את החוויה הכוללת עבור העובדים, התושבים והמבקרים, ומטפחת סביבה חיובית והרמונית. הפארק גם מיישר קו עם פרקטיקות בר קיימא וידידותיות לסביבה, ומציג את המחויבות של הפרויקט לפיתוח הוליסטי.

 • אילו חברות טכנולוגיה כבר שכרו שטח במגדל?
  Infiniti Park כבר משך כמה חברות טכנולוגיה בולטות לשכור שטח בתוך המגדל. ZoomInfo, שחקן בולט בתעשיית הטכנולוגיה, השיגה שטח משמעותי של 17,000 מ"ר בקומות העליונות. Red Hat שכרה גם 4 קומות, בעוד Abra ו-MindSpace הבטיחו שלוש קומות כל אחת. בנוסף, נס טכנולוגיות, חברת טכנולוגיה מרכזית נוספת, נערכת לעבור לשטח נדיב של 10,000 מ"ר בתוך המגדל.

 • מהם כמה מאפיינים ייחודיים של שיפוץ קמפוס אמדוקס?
  שיפוץ קמפוס אמדוקס הוא היבט משמעותי בפרויקט אינפיניטי פארק. למרות שמאפיינים ספציפיים עשויים להשתנות, תהליך ההחייאה נועד להפיח חיים חדשים בבניינים ההיסטוריים הללו. השיפוץ עשוי לכלול שירותים מודרניים, חללי עבודה חדשניים וסביבות שיתופיות כדי לספק את הצרכים של עסקים וארגונים. קמפוס אמדוקס המחודש אמור לתת ערך מוסף לפרויקט על ידי מתן חללים נוספים בעלי אופי מובהק.

 • כיצד אינפיניטי פארק מתיישב עם יעדי פיתוח בר קיימא?
  פארק אינפיניטי מוקדש לקיימות ומתיישר עם יעדי פיתוח בר קיימא שונים. הפרויקט משלב יוזמות של בנייה ירוקה, מערכות חסכוניות באנרגיה ופרקטיקות ידידותיות לסביבה כדי למזער את ההשפעה הסביבתית שלה. על ידי קידום השימוש במשאבים מתחדשים ותמיכה באורח חיים ירוק, פארק אינפיניטי מפגין מחויבות ליצירת סביבה עירונית בת קיימא ומודעת לסביבה. משרדים להשכרה במגדל אינפיניטי פארק רעננה

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך