משרדים להשכרה בבניין מעוף

רחוב אריה שנקר 12, הרצליה, ישראל
₪85 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבניין מעוף

רחוב אריה שנקר 12, הרצליה, ישראל
  • מגדל
  • השכרה
  • 1 - 5
  • מיידי
  • 100-2500 מ"ר
  • משרדים להשכרה בהרצליה
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב אבא אבן הרצליה
  • 700 ₪
  • 20 ₪
  • מחיר: ₪85 / לחודש

מידע כללי:

בניין מעוף הרצליה


משרדים להשכרה בבניין מעוף, הרצליה פיתוח, הממוקמת ברחוב אבא אבן 1, מציעה להשכרה שטחי משרדים מובחרים בלב אזור העסקים של ישראל. עם צוות הנהלה מעולה ומתקני חניה בשפע, הבניין הזה אידיאלי עבור חברות בכל הגדלים. בואו להתעמק בתכונות והיתרונות הייחודיים של חללי משרדים מבוקשים אלה.

מפרט בניין:


בניין בן חמש קומות זה מתהדר במגוון של חללי משרדים בשטח של 100 עד 2500 מ"ר, המספקים מענה לצרכים עסקיים שונים. יתרה מכך, המפלסים התחתונים מוקדשים לשטחי מסחר, מה שמבטיח גישה נוחה לחנויות ולשירותים לדיירים. העיצוב המודרני והיוקרתי של הבניין מספק סביבה מתוחכמת ונוחה לשגשוג לעסקים.

מיקום ראשי:


מיקומה האסטרטגי של הרצליה פיתוח הופך אותה למוקד לפעילות עסקית. אזור זה נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית וכבישים מהירים, ומבטיח קישוריות חלקה לעובדים וללקוחות כאחד. ראוי לציין כי רכבת הקו הירוק משפרת עוד יותר את הנגישות, מה שמאפשר לאנשי מקצוע מכל האזור להגיע למקום עבודתם.

שירותים ואטרקציות:


הרצליה פיתוח מציעה שפע של שירותים ואטרקציות הנותנות מענה לצרכים של אנשי מקצוע מודרניים. מבתי קפה ומסעדות איכותיים ועד לחנויות יוקרתיות, האזור יוצר איזון נעים בין עבודה לחיים לעובדים. קניון ארנה הסמוך מספק גם אפשרויות קניות נוחות לצרכים יומיומיים ופעילויות פנאי.

קו הרקיע היפהפה של הרצליה פיתוח, המעוטר בבנייני משרדים גבוהים, מוסיף למשיכה האסתטית של האזור, והופך אותו למקום מפתה לעבוד ולנהל עסקים.

אידיאלי עבור חברות שונות:


חללי המשרדים המגוונים בהרצליה פיתוח נותנים מענה למגוון רחב של חברות. סטארט-אפים טכנולוגיים וחברות מבוססות, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ופרילנסרים מוצאים שהתחום תורם לצמיחה העסקית שלהם. השילוב של תעשיות ואנשי מקצוע יוצר קהילה תוססת ודינמית. משרדים להשכרה בבניין מעוף

היתרונות של בחירת חלל משרדי נכון:


בחירת חלל המשרד המתאים היא קריטית להצלחת כל עסק. מיקום פריים, כמו הרצליה פיתוח, יכול להשפיע באופן משמעותי על תדמית החברה, למשוך לקוחות מובילים וכישרונות. יתרה מכך, חלל משרדי מעוצב היטב יכול לשפר את הפרודוקטיביות ולטפח סביבת עבודה חיובית.

למה הרצליה פיתוח בולטת:


בהשוואה לשטחי משרדים אחרים באזור, הרצליה פיתוח מציעה שילוב ייחודי של מתקנים מקצועיים וסביבה שלווה. הצמחייה הירוקה שמסביב והמרחבים הציבוריים המתוחזקים היטב מוסיפים לקסם של האזור. בנוסף, שפע השירותים הסמוכים מבטיח כי הצרכים של עסקים ועובדים יסופקו היטב.

תהליך השכרה קל:


השכרת משרד בהרצליה פיתוח היא תהליך פשוט. המעוניינים יכולים לפנות להנהלת הבניין או לסוכנויות תיווך מקצועיות לסיוע. תהליך ההשכרה היעיל מבטיח שעסקים יכולים להתמקם במהירות במרחב העבודה החדש שלהם.

עדויות של דיירים מרוצים:


אל תסתפק במילה שלנו. שמע מדיירים מרוצים שחוו את היתרונות של חללי המשרדים של הרצליה פיתוח ממקור ראשון. המשוב החיובי שלהם מעיד על השירותים והמתקנים האיכותיים הקיימים בבניין.

סיכום: - משרדים להשכרה בבניין מעוף


הרצליה פיתוח עומדת כיעד ראשי לעסקים המחפשים שטחי משרדים יוקרתיים וממוקמים אסטרטגית. הקהילה העסקית המשגשגת שלה, השירותים המצוינים ואפשרויות התחבורה הנוחות יוצרים הצעה אטרקטיבית עבור חברות בכל הגדלים. אמצו את ההזדמנות להקים את העסק שלכם באזור נחשק זה ולהעלות את הצלחתכם המקצועית.




שאלות נפוצות


 

ש: כיצד ניתן לשכור משרד בהרצליה פיתוח?

ת: השכרת משרד בהרצליה פיתוח היא תהליך פשוט. ניתן לפנות ישירות להנהלת הבניין או ליצור קשר עם סוכנויות תיווך מקצועיות המתמחות בהשכרת משרדים. הם ילוו אותך בין האפשרויות הזמינות ויסייעו לך למצוא את החלל המושלם המתאים לצרכי העסק שלך.

 

ש: אילו סוגי חברות משגשגות בהרצליה פיתוח?

ת: הרצליה פיתוח מאכלסת מגוון רחב של חברות. האזור אטרקטיבי במיוחד לחברות טכנולוגיה, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות עצמאיים שונים. תמהיל התעשיות מטפח קהילה עסקית דינמית.

 

ש: האם חניה זמינה לדיירים?

ת: כן, הרצליה פיתוח מספקת מתקני חניה בשפע




בנייני משרדים בהצליה פיתוח:



 

לחיפוש כל המשרדים בהצליה:

מאמרים בנושא משרדים להשכרה בהרצליה:

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך