משרדים להשכרה בבית רגב קפיטל

בצלאל 4, רמת גן, ישראל
₪65 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבית רגב קפיטל

בצלאל 4, רמת גן, ישראל
 • מגדל
 • השכרה
 • 1 - 5
 • מיידי
 • 600 מ"ר
 • משרדים להשכרה ברמת גן
 • רחוב: משרדים להשכרה רחוב בצלאל רמת גן
 • 700 ₪
 • 13 ₪
 • מחיר: ₪65 / לחודש

מידע כללי:
בית רגב קפיטל רמת גן


מחפש את חלל המשרדים המושלם ברובע הבורסה היוקרתי של רמת גן? חיפוש שלך מסתיים בבית רגב קפיטל. בניין יוקרתי זה ממוקם ברחוב בצלאל 4, ומתגאה במרכז מסחרי אופנתי וחמש קומות של משרדים מובחרים הזמינים להשכרה. בניין רגב קפיטל, מתאים לובי אלגנטי ולא מאוכלס, חניית דירים ייעודית ומיקום ללא תחרות ברחוב בצלאל, כולל את חלל העבודה המהותי עבור סטארטאפים, פרילנסרים ועסקים המחפשים סביבה שלווה ומקצועית.

מרכז למוחות חדשניים ועסקים צומחים


בניין רגב קפיטל, השוכן בלב אזור התעשייה של הבורסה לניירות ערך ברמת גן, אוכלס בעיקר על ידי סטארטאפים משגשגים, פרילנסרים ופרסום משרדי. הודות למיקומו המרכזי ולאווירה מסבירת פנים, המבנה מטפח קרקע פורייה ליצירת קשרים ושיתוף פעולה עם עסקים שכנים.

מתקנים ושירותים יוצאי דופן עומדים לרשותכם


בבניין רגב קפיטל אנו מבינים את החשיבות של גישה לכל השירותים החיוניים ליום עבודה פורה. צוות ההנהלה הקשוב שלנו מציע שירותים מקיפים תחזוקת שטחים של שותפים, נגישות אנשים עם מוגבלות ושירותי מקצועיים. בנוסף, המתחם שלנו כולל לובי נעים, שתי מעליות, ומרכז מסחרי קומפקטי אך פונקציונלי הספק את כל הדרישות העסקיות שלך.

חללי משרד המיועדים להצלחה משרדים להשכרה בבית רגב קפיטל


הפרוסים על פני חמש קומות, חללי המשרדים שלנו בדרך כלל 600 מ"ר לקומה. הלובי המעוצב של הבניין כולל שתי מעליות, הבטיחות חלקה לכל מפלס בשטח החמישית מוקדשת מסחרית, בארבע הקומות הראשונות נמצאות במשרדים. יתר על כן, הבניין מציע גישה 24/7, מיזוג אוויר ושירותים פרטיים בכל קומה.

לסיכום: משרד החלומות שלך מחכה במשרדים להשכרה בבית רגב קפיטל


אם אתם מחפשים השכרת משרדים מתוחכמים ברובע הבורסה המוערך של רמת גן, בניין רגב קפיטל הוא הפתרון האידיאלי. עם חמש קומות של שטחי משרדים מובחרים, מרכז מסחרי אופנתי ומיקום שאין שני לו ברחוב בצלאל, הבניין שלנו מספקים שלווה ומקצועית לסטארטאפים, פרילנסרים ועסקים כאחד. אל תפספס את ההזדמנות יוצאת הדופן הזו - צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד ולקבוע ביקור!
שאלות נפוצות: 1. מהם המאפיינים העיקריים של בית רגב קפיטל? בית רגב קפיטל מציע חמש קומות של שטחי משרדים נבחרים, לובי מהודר, חניית דיירים ייעודית ומיקום ללא תחרות ברחוב בצלאל.

 2. אילו עסקים מאכלסים את בית רגב קפיטל? הבניין מכיל בעיקר סטארטאפים משגשגים, פרילנסרים ומשרדי פרסום, המטפחים סביבה שיתופית וחדשנית.

 3. אילו מתקנים ושירותים עומדים לרשות הדיירים? הדיירים יכולים ליהנות משירותים מקיפים הכוללים תחזוקת שטח משותף, נגישות לבעלי מוגבלויות ושירותי ניקיון מקצועיים.

 4. מהם היתרונות של חללי המשרדים בבניין? חללי המשרדים משתרעים על פני חמש קומות, בהיקף של כ-600 מ"ר לקומה, ונגישות באמצעות שתי מעליות בלובי המעוצב להפליא.

 5. האם יש הטבות נוספות לדיירים? כן, הדיירים יכולים להיעזר במתקני חניה מקורים ומאובטחים, דמי שירות סבירים למ"ר, נגישות 24/7, מיזוג אוויר ומתקנים פרטיים בכל קומה.


 

בנייני משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.לחיפוש כל המשרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.מאמרים על משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.

 

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך