משרדים להשכרה בבית גמא

דרך מנחם בגין 16, רמת גן, ישראל
₪65 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבית גמא

דרך מנחם בגין 16, רמת גן, ישראל
  • מגדל
  • השכרה
  • 1 - 5
  • מיידי
  • 600 מ"ר
  • משרדים להשכרה ברמת גן
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב מנחם בגין רמת גן
  • 700 ₪
  • 13 ₪
  • מחיר: ₪65 / לחודש

מידע כללי:

בית גמא רמת גן


הקדמה: פתח את הפוטנציאל העסקי שלך בבית גמא


משרדים להשכרה בבית גמא, בלב השוקק של רובע הבורסה היוקרתי של רמת גן, בית גמא ניצב כיעד האולטימטיבי לחללי משרדים מודרניים ומתוחכמים. בניין מסחרי בן חמש קומות זה מתהדר במתקנים חדישים, מיקום מרכזי וקהילה תוססת של סטארטאפים, חברות נדל"ן ואנשי מקצוע עצמאיים. חווה את פסגת ההצלחה העסקית כשאתה בוחר בגמא לצרכי השכרת המשרד שלך.

פריים לוקיישן: גישה למוקד של עולם העסקים של רמת גן


ממוקם ברחוב מנחם בגין האייקוני, בגמא מספק גישה ללא תחרות לרובע הבורסה התוסס של רמת גן. ממוקמת בין סטארטאפים מצליחים ועסקים מבוססים, החברה שלך תהיה בעמדה מצוינת ליצור קשרים בעלי ערך וליצור שותפויות מתמשכות עם אנשי מקצוע בעלי דעות דומות. נגיש בקלות ממרכזי תחבורה מרכזיים, הלקוחות והעובדים שלך ייהנו מהנוחות של מיקום מבוקש זה.

חללי משרד חדשניים: שפר את חוויית סביבת העבודה שלך


חללי המשרדים של גמא מעוצבים בקפידה לקידום פרודוקטיביות ונוחות. כל קומה משתרעת על פני 600 מ"ר, ומספקת מקום רב הן לשיתוף פעולה והן לעבודה אישית ממוקדת. לובי מסביר פנים מקבל את פני הלקוחות והאורחים שלך, בעוד גרמי מדרגות כפולים מבטיחים תנועה חלקה בין הקומות. לעסקים המחפשים נוכחות קמעונאית, קומת הקרקע כוללת חלון ראווה פעיל עם נראות מעולה לרחוב.

שירותי ניהול ותמיכה יוצאי דופן: התמקד בצמיחת העסק שלך


השאירו את ניהול הבניין השוטף לצוות המסור והמקצועי שלנו. תהנה מגישה לבניין 24/7, שירותי תחזוקה שוטפת ובדיקות שוטפות כדי להבטיח סביבת עבודה מטופחת. בגמא גם נותן עדיפות להכלה, ומציע נגישות ונוחות לכל קומה, תוך מענה לצרכים המגוונים של חברי הצוות שלך. משרדים להשכרה בבית גמא

תמחור תחרותי: השקיעו בעתיד העסק שלכם


מבנה התמחור האטרקטיבי של בגמא נועד להכיל עסקים בכל הגדלים. עם דמי ניהול של 13 ₪ למ"ר, אתה יכול להיות בטוח שההשקעה שלך תניב תשואות ניכרות. לנוחות נוספת, חנייה מקורה מאובטחת זמינה ב-700 ש"ח לחודש. ארנונה מחושבת לפי 31 ₪ למ"ר, לפי שטח המשרד נטו.

מסקנה: משרדים להשכרה בבית גמא


גמא הוא הבחירה האולטימטיבית עבור יזמים ועסקים המחפשים כתובת יוקרתית ברובע הבורסה המשגשג של רמת גן. חללי המשרדים העכשוויים שלנו, שירותי הניהול יוצאי הדופן והמיקום שאין שני לו הופכים את בניין גמא לנקודת ההשקה המושלמת לצמיחה והצלחת העסק שלך. אל תפספסו את ההזדמנות להעלות את הפרופיל של החברה שלכם - הצטרפו עוד היום לקהילת בניין גמא.
 

בנייני משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.לחיפוש כל המשרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.מאמרים על משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.

 

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך