משרדים להשכרה בבית גבר

הברזל 3, תל אביב-יפו, ישראל
₪60 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבית גבר

הברזל 3, תל אביב-יפו, ישראל
  • מגדל
  • השכרה
  • 1-7
  • מיידי
  • 100-850 מ"ר
  • משרדים בתל אביב
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב הברזל רמת החייל
  • 550 ₪
  • 19 ₪
  • מחיר: ₪60 / לחודש

מידע כללי:
בית גבר רמת החייל


משרדים להשכרה בבית גבר, בעיר השוקקת תל אביב, בתוך השכונה הדינמית של רמת החייל, טמונה הזדמנות יוצאת דופן לעסקים המחפשים שטחי משרדים. בניין משרדים זה ממוקם ברחוב הברזל 3 ומציע מגוון משרדים חדישים ומאובזרים להשכרה, בשטח של 100 עד 850 מ"ר. עם מיקומו המעולה, השירותים המרשימים והסביבה התוססת, הוא מהווה סביבה אידיאלית לחברות לשגשג ולהצליח.

1. הקדמה בית גבר


כאשר מדובר בהקמת עסק, למיקום יש תפקיד מכריע. שטחי המשרדים הזמינים להשכרה ברמת החייל מציעים יתרון אסטרטגי. שכונה זו ידועה באווירה האנרגטית שלה, והיא מושכת אליה חברות גדולות רבות מתעשיות שונות. כמו כן, קרבתו של הבניין לפארק הירקון מעצימה עוד יותר את כוח המשיכה שלו, ומספקת סביבה מרעננת הן לעובדים והן ללקוחות.

2. היתרונות בהשכרת שטחי משרד ברמת החייל  בית גבר


נוחות ונגישות בית גבר


רמת החייל ממוקמת בנוחות בלב תל אביב, מה שהופך אותה לנגישה בקלות מחלקים שונים של העיר. עם אפשרויות תחבורה מרובות זמינות, כולל אוטובוסים ותחנות רכבת סמוכות, הנסיעה אל המשרד וממנו היא ללא טרחה לעובדים ולמבקרים כאחד.

אווירה תוססת ותוססת בית גבר


שכונת רמת החייל ידועה באווירה התוססת שבה. בניין המשרדים ממוקם באזור משגשג מלא בחנויות, מסעדות ובתי קפה, המספק מגוון אפשרויות להפסקות צהריים או למפגשים חברתיים לאחר העבודה. הסביבה התוססת יוצרת סביבה דינמית המטפחת פרודוקטיביות ושיתוף פעולה.

קרבה לפארק הירקון בית גבר


אחד המאפיינים הבולטים של מיקום זה הוא קרבתו לפארק הירקון היפה. שטח ירוק רחב ידיים זה מציע מקום מפלט שליו לעובדים, המאפשר להם לקחת הפסקה ולהיטען מחדש בתוך הטבע. מתקני הפנאי של הפארק, לרבות מסלולי ריצה ומגרשי ספורט, מציעים הזדמנויות לפעילות גופנית ותרגילי בניית צוות.

נוכחות של חברות גדולות בית גבר


רמת החייל היא ביתם של מספר רב של חברות גדולות, מה שהופך אותה למוקד לפעילות עסקית. על ידי שכירת שטח משרדים בשכונה זו, עסקים זוכים ליתרון בכך שהם מוקפים במובילים בתעשייה והזדמנויות שיתוף פעולה פוטנציאליות. סביבה זו מטפחת יצירת רשתות, שיתוף ידע ושותפויות, שיכולות לתרום לצמיחה והצלחה עסקית.

3. פרטי בניין משרדים בית גבר


בניין המשרדים ברחוב הברזל 3 בולט בעיצובו ובמאפייניו המרשימים. עם שבע קומות המוקדשות לחללי משרדים, הוא מציע מגוון אפשרויות שיתאימו לדרישות הייחודיות של עסקים שונים. מגוון גדלי המשרדים הזמינים להשכרה, בין 100 ל-850 מ"ר, מבטיח שחברות בכל הגדלים יוכלו למצוא חלל מתאים בתוך המבנה.

הבניין מתהדר בלובי מהמם ומזמין המשרה אווירה מסבירת פנים הן לעובדים והן למבקרים. העיצוב המודרני והמשיכה האסתטית שלו נותנים את הטון לסביבת עבודה מקצועית ומתוחכמת.

4. שירותים ומתקנים


בנוסף לחללי המשרדים המעוצבים היטב, בניין זה מציע מגוון שירותים ומתקנים המשפרים את חווית העבודה הכוללת.

טרסות גג


בניין המשרדים כולל מרפסות גג, המספקות נוף פנורמי של האזור שמסביב. חללים חיצוניים אלה מציעים הזדמנות מצוינת לעובדים לקחת הפסקה, להתרועע, או פשוט ליהנות מהאוויר הצח. המרפסות יוצרות סביבה נעימה ומרגיעה שיכולה לסייע בהצערת העובדים במהלך יום העבודה.

אפשרויות אוכל ובתי קפה יוצאות דופן


בתוך המבנה ובסביבתו הקרובה יש שפע של אפשרויות סעודה ובתי קפה יוצאי דופן. העובדים יכולים להתענג על ארוחות טעימות או לשתות קפה מהיר מבלי להסתכן רחוק מהמשרד. האפשרויות הקולינריות המגוונות נותנות מענה לטעמים והעדפות תזונתיות שונות, מה שמבטיח שכל אחד יכול למצוא משהו ליהנות.

הזדמנויות חיי לילה


האווירה התוססת של רמת החייל חורגת מעבר ליום העבודה. השכונה מתעוררת לחיים בלילה עם מגוון הברים, הפאבים ומקומות הבילוי שלה. לאחר יום פרודוקטיבי בעבודה, לעובדים יש הזדמנות להירגע וליהנות מחיי לילה תוססים, תוך יצירת איזון בריא בין עבודה לחיים.

מתקני חנייה


לנוסעים ברכב, בניין המשרדים מציע מתקני חניה הניתנים להשכרה באמצעות חברת ניהול המבנים. אפשרות נוחה זו מבטיחה שלעובדים ולמבקרים תהיה גישה ללא טרחה לחניה, ומבטלת את הלחץ של חיפוש מקום בשכונה העמוסה.

5. סיכום משרדים להשכרה בבית גבר


השכרת משרדים ברמת החייל מציעה לעסקים הזדמנות ייחודית להתבסס בסביבה משגשגת ודינמית. עם מיקומו הנוח, האווירה התוססת והשירותים המרשימים, בניין המשרדים ברחוב הברזל 3 מהווה תפאורה אידיאלית לחברות בכל הגדלים. קרבתה של השכונה לפארק הירקון ונוכחותן של חברות גדולות מעצימות עוד יותר את כוח המשיכה שלה, ויוצרות סביבה נוחה לצמיחה והצלחה.

6. שאלות נפוצות


שאלה 1: אילו גדלים של שטחי משרדים זמינים להשכרה בבניין? א1: שטחי המשרדים הזמינים להשכרה בבניין נעים בין 100 ל-850 מ"ר, המאכלסים עסקים בגדלים שונים.

ש 2: האם יש מתקן חניה זמין לעובדים ולמבקרים? ת2: כן, בניין המשרדים מספק מתקני חניה שניתן לשכור דרך חברת ניהול הבניין.

ש 3: האם יש חללים חיצוניים בתוך הבניין? ת3: כן, בניין המשרדים כולל מרפסות גג המציעות נוף פנורמי ומשמשות כחללים מרגיעים עבור העובדים.

שאלה 4: אילו אפשרויות אוכל קיימות בסביבת בניין המשרדים? A4: השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות סעודה יוצאות דופן ובתי קפה כדי לתת מענה לטעמים והעדפות שונות.

ש 5: האם תוכל לספק מידע נוסף על שירותי הניהול הזמינים בבניין? ת5: הבניין מספק שירותי ניהול מעולים, המבטיחים סביבת עבודה מטופחת ויעילה לדיירים. משרדים להשכרה בבית גבר
בנייני משרדים ברמת החייל בתל אביב:לחיפוש כל המשרדים באזור רמת החייל:מאמרים על משרדים להשכרה ברמת החייל :

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך