מגדלי חוף התכלת גלילות

סינמה סיטי גלילות, רמת השרון, ישראל
₪95 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

מגדלי חוף התכלת גלילות

סינמה סיטי גלילות, רמת השרון, ישראל
  • משרדים
  • השכרה
  • 1 - 45
  • 1900 מ"ר
  • משרדים להשכרה ברמת השרון
  • 600 ₪
  • 17 ₪
  • מחיר: ₪95 / לחודש

מידע כללי:

פרמייר משרדי חללים באלייד סיטי: מגדלים מודרניים ברמת השרון

גלה את התגלמות האלגנטיות הארגונית ברמת השרון מגדלי חוף התכלת גלילות

רמת השרון, עיר תוססת ומשגשגת, הופכת במהירות למרכז עסקים מבוקש. מגדלי המשרדים להשכרה של Allied City מציעים מתקנים חדישים, המספקים סביבה מצוינת עבור החברה שלך לצמוח ולפרוח. הפיתוח היוקרתי הזה מובא אליכם על ידי מפתח Blue Coast הנודע ו-BIG.

פריים לוקיישן: האלוף יצחק חופי רח' רמת - לב רמת השרון

בסמוך לסינמה סיטי גילות הפופולרי, מגדלי המשרדים מתהדרים במיקום מעולה בעיר השוקקת רמת השרון. המיקום האסטרטגי של המגדלים מבטיח שהעסק שלכם ייהנה מנראות גבוהה ונגישות לאזורים מרכזיים בעיר.

פתרונות סביבת עבודה מודרנית: תפוסה ברבעון הרביעי של 2024

עם תאריך אכלוס צפוי ברבעון הרביעי של 2024, חללי משרדים אלה מציעים עיצוב וטכנולוגיה מודרניים ומתקדמים. הבניין כולל 45 קומות, כל קומה משתרעת על כ-1,950 מ"ר של שטח ברוטו. זה מספק מקום נרחב לעסקים בכל הגדלים לבסס את נוכחותם בעיר משגשגת זו.

קישוריות שאין שני לה: תחבורה ציבורית בפתח ביתך

חללי משרדים אלו מתוכננים מתוך מחשבה על עתיד התחבורה. במסגרת תוכנית הפיתוח נבנית תחנת רכבת קלה (קו ירוק). בנוסף, תחנת הרכבת הכבדה העתידית ברמת השרון תשפר עוד יותר את הקישוריות של האזור. עם אפשרויות תחבורה ציבורית נגישות כאלה, הנסיעה אל המשרד וממנו מעולם לא הייתה קלה יותר.

גודל פרויקט רחב: 80,000 מ"ר של שטחי משרדים ו-30,000 מ"ר של שטחי קמעונאות

מגדלי המשרדים באלייד סיטי הם חלק מפרויקט פיתוח מאסיבי המקיף 80,000 מ"ר של שטחי משרדים ברוטו ו-30,000 מ"ר של שטחי מסחר ברוטו. פרויקט נרחב זה מבטיח שלעסק שלך יהיו כל השירותים והמתקנים הנדרשים לסביבת עבודה משגשגת.

חניה בשפע: ארבע מפלסי חניה תת קרקעיים - מגדלי חוף התכלת גלילות

חניה היא היבט חיוני בכל בניין משרדים מודרני, ומגדלי המשרדים של Allied City מצטיינים בהקשר זה. הפיתוח כולל ארבע מפלסים של חניה תת קרקעית, המבטיחים שעובדים ומבקרים יוכלו להחנות את רכביהם בנוחות ללא כל טרחה.

מסקנה: שילוב מושלם של יוקרה, נוחות ונגישות - מגדלי חוף התכלת גלילות

מגדלי המשרדים של אלייד סיטי להשכרה ברמת השרון הם התגלמות היוקרה, הנוחות והנגישות. עם מיקום מעולה, פתרונות סביבת עבודה מודרניים, קישוריות שאין כמותה וחניה בשפע, שטחי משרדים אלה מושלמים לעסקים המעוניינים לבסס נוכחות חזקה בעיר משגשגת זו. אל תפספסו את ההזדמנות הזו להעלות את העסק שלכם לגבהים חדשים - פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח את מקומכם במגדלי המשרדים היוקרתיים הללו.

תוכניות

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך