משרדים להשכרה בפרויקט הלח"י

הלח"י 5, בני ברק, ישראל
₪80 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בפרויקט הלח"י

הלח"י 5, בני ברק, ישראל
 • מגדל
 • השכרה
 • 1-44
 • 01.01.2026
 • 1800-2600 מ"ר
 • משרדים להשכרה בבני ברק
 • רחוב: משרדים להשכרה רחוב הלח"י בני ברק
 • 850 ₪
 • 18 ₪
 • מחיר: ₪80 / לחודש

מידע כללי:

פרויקט הלח"י בני ברק 


בעיר השוקקת בני ברק חברו "אמות השקעות" ו"אלייד נדל"ן" ליצירת פיתוח מסחרי ומסחרי יוצא דופן: "פרויקט משרדים הלח"י". המבנה המפואר הזה בן 40 הקומות מתהדר בשטח מרשים של 75,000 מ"ר של שטח שיווקי מרשים, עם התמקדות חזקה בבנייה ידידותית לסביבה, יעילה וחדשנית. ממוקם בלב אזור העסקים הצפוני המשגשג, הוא מוכן להפוך למרכז החדש של ארגונים אמידים ומתקני לייף סטייל יוקרתיים.

בניין ירוק עם הסמכת LEED פלטינום


ה"משרדים פרויקט הלח"י" מייחד את עצמו במחויבותו לעיצוב בר קיימא ולניצול יעיל של משאבים, המעידה על הסמכת LEED Platinum היוקרתית שלו. הבניין כולל 62,000 מ"ר של חללי משרדים מעוצבים בקפידה ו-13,000 מ"ר המוקדשים לאזורי מסחר יוקרתיים עם אווירה ביתית, אלא דגש רב יותר על איכות הסביבה, אלא גם דגש על איכות הסביבה. עבור יושביו.

מיקום וקישוריות ללא תחרות


ממוקם אסטרטגית בסמוך לפארק הירקון, רמת החייל וקניון איילון, הפיתוח נהנה מקישוריות מצוינת לסביבתו. תחנת הרכבת הקלה של הקו הירוק הסמוכה מבטיחה תחבורה חלקה הן לעובדים והן למבקרים. עם כ-1,000 מקומות חניה זמינים, הנגישות לעולם אינה מדאיגה את המגיעים ברכב.

ציר זמן השקעות ופרויקטים


"אמות השקעות" ו"אלייד נדל"ן" ריכזו השקעה משמעותית של כ-1.4 מיליארד שקל לפרויקט שאפתני זה. נכון לעכשיו, הפיתוח מתקדם בשלבי חפירה, ניקוז וביסוסים, כאשר אכלוס צפוי צפוי ברבעון הראשון של 2026.

בעלות משותפת וניהול


המיזם המרגש נמצא בבעלות משותפת של "אמות השקעות" ו"אלייד נדל"ן", שני מנהיגים בולטים הנודעים במומחיותם ובמסירותם לאיכות בתעשייה. מאמציהם המשותפים מבטיחים התפתחות העולה על הציפיות בתחום המשרדים והמסחר. משרדים להשכרה בפרויקט הלח"י

תג נכס: Prime Office Spaces


משרדים להשכרה בפרויקט הלח"י - Tag Property מציגה בגאווה מערך של שטחי משרדים יוצאי דופן הזמינים להשכרה ב"משרדים פרויקט הלח"י 1-5" המפוארים בבני ברק. הבניין בן 44 הקומות ברחוב להי מציע שירותים ושירותים יוצאי דופן, לרבות קומות מסחר תוססות עם בתי קפה, מסעדות ואפשרויות פנאי, לובי אלגנטי שמותיר רושם נוח לעובדים וחנייה נוחה לעובדים. מאגר הדיירים המגוון כולל חברות הייטק, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ואנשי מקצוע נוספים.

הזדמנויות להרחבת פרויקטים


טאג נכס מציגה גם שפע של שטחי משרדים הזמינים להשכרה או למכירה במתחם הלח"י 1-5" בבני ברק. הפיתוח משתרע על פני 12,500 מ"ר של שטח השכרה ברוטו, המורכב משני מגדלים:

 1. מגדל B (בבנייה) : מגדל זה בשטח של 80,000 מ"ר שניתן להשכרה ברוטו צפוי להיות זמין לאכלוס ברבעון הרביעי של 2025.

 2. מגדל A (פיתוח עתידי) : מתוכנן להקיף 70,000 מ"ר על פני 37 קומות.


סיכום


המיזם המשותף בין "אמות השקעות" ו"אלייד נדל"ן" בבני ברק מייצג את פסגת הפיתוח המודרני של חללי עבודה ומסחר. עם מיקומו המעולה, השירותים המודרניים והמחויבות הסביבתית, פרויקט זה מוכן להגדיר מחדש חללי עבודה עירוניים. בין אם אתם מחפשים השכרת משרדים או השקעה בנדל"ן מסחרי, "משרדים פרויקט הלח"י מציע הזדמנויות עסקיות ללא 1-5. משרדים להשכרה בפרויקט הלח"י
שאלות נפוצות 1. מהו "פרויקט משרדים הלח"י" בבני ברק? "פרויקט משרדים הלח"י" הוא פיתוח מסחרי ומסחרי יוצא דופן בבני ברק, בבעלות משותפת של "אמות השקעות" ו"אלייד נדל"ן". הוא מציע 75,000 מ"ר של שטח שיווקי פריים ומתמקד בעיצוב ידידותי לסביבה וחדשני.

 2. מהי המשמעות של הסמכת LEED פלטינום? הסמכת LEED Platinum מכירה בבניינים עם הרמה הגבוהה ביותר של עיצוב בר-קיימא ומודע לסביבה. "משרדים פרויקט הלח"י" נותן עדיפות לפרקטיקות ידידותיות לסביבה ויעילות משאבים.

 3. היכן ממוקם הפיתוח? הפרויקט ממוקם במיקום אסטרטגי ליד פארק הירקון, רמת החייל וקניון איילון בבני ברק. הוא נהנה מקישוריות מצוינת, כולל גישה לתחנת הרכבת הקלה של הקו הירוק.

 4. מתי תאריך הסיום הצפוי? הפרויקט מתקדם כעת בשלבים שונים, ואכלוס צפוי ברבעון הראשון של 2026.

 5. אילו שירותים ושירותים מציעה "משרדים פרויקט הלח"י? הפיתוח מציע מגוון שירותים ושירותים, לרבות קומות מסחר תוססות עם בתי קפה ומסעדות, לובי מהודר, חניה בשפע וקרבה לרכבת הקלה.


 
מגדלי משרדים בבני ברק במתחם BBC :ליפוש כל הנכסים בבני ברק.מאמרים על משרדים להשכרה בבני ברק
מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך