משרד להשכרה 1900 מטר באלייד סיטי

סינמה סיטי גלילות, רמת השרון, ישראל
₪95 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרד להשכרה 1900 מטר באלייד סיטי

סינמה סיטי גלילות, רמת השרון, ישראל
  • משרדים
  • השכרה
  • 1 - 45
  • 01.08.2024
  • 1900 מ"ר
  • משרדים להשכרה ברמת השרון
  • רחוב: משרדים להשכרה סינמה סיטי גלילות רמת השרון
  • 600 ₪
  • 17 ₪
  • מחיר: ₪95 / לחודש

מידע כללי:

משרד להשכרה 1900 מטר באלייד סיטי


מאמר


השכרת להשכרה באלייד סיטי

משרד להשכרה 1900 מטר באלייד סיטי, עיר משגשגת ומשגשגת, מתפתחת במהירות למרכז עסקים מבוקש. מגדלי המשרדים להשכרה באלייד סיטי מציעים מתקנים מודרניים, המספקים סביבה מצוינת עבור החברה שלך לצמוח ולפרוח. הפיתוח היוקרתי הזה מובא אליכם על ידי המפתחים הנודעים, Blue Coast ו-BIG.

Blue Coast ו-BIG: המפתחים הבולטים

Blue Coast ו-BIG הם שמות בולטים בתעשיית הנדל"ן הידועים בפרויקטים ללא דופי שלהם. עם המומחיות המשולבת שלהם, הם הביאו את הפיתוח המעולה הזה בעיר הברית, המשרתים עסקים המעוניינים לבסס נוכחות חזקה באזור.

פריים לוקיישן: רמת החייל, רמת השרון

בסמוך לסינמה סיטי הפופולרי ג' גלים, ניצבים מגדלי המשרדים בעיר התוססת רמת השרון. המיקום האסטרטגי של מגדלים אלו מבטיח שהעסק שלך נהנה מנראות גבוהה ומגישה נוחה לאזורים מרכזיים בעיר.

פתרונות מודרניים למקום העבודה: תפוסה צפויה עד הרבעון הרביעי של 2024

חללי משרדים אלה מתוכננים לאכלוס צפוי ברבעון הרביעי של 2024, ומציעים עיצובים עכשוויים וטכנולוגיה מתקדמת. עם 45 קומות, כל קומה מספקת כ-1,950 מ"ר של שטח, המאכלסת עסקים בכל הגדלים, להוטים להתבסס בעיר הפורחת הזו.

קישוריות שאין שני לה: תחבורה ציבורית בפתח ביתך

חללי משרדים אלו מעוצבים תוך התמקדות בעתיד התחבורה. במסגרת הפיתוח נבנתה תחנת רכבת קלה (הקו הירוק), ותחנת הרכבת הכבדה העתידית המתוכננת ברמת השרון תשפר עוד יותר את הקישוריות של האזור. עם אפשרויות תחבורה ציבורית נגישות כאלה, הנסיעה אל המשרד וממנו מעולם לא הייתה קלה יותר.

היקף פרויקט נרחב: 80,000 מ"ר של שטחי משרדים ו-30,000 מ"ר של שטחים מסחריים

מגדלי המשרדים באלייד סיטי הם חלק מפיתוח משמעותי המקיף 80,000 מ"ר של שטחי משרדים ו-30,000 מ"ר של שטחי מסחר. פרויקט נרחב זה מבטיח שלעסק שלך יהיו את כל השירותים והמתקנים הדרושים כדי לשגשג בסביבת עבודה משגשגת זו.

חניה בשפע: ארבעה מפלסי חניה תת קרקעיים - מגדלי גילות

חניה היא היבט חיוני בכל בניין משרדים מודרני, ומגדלי המשרדים של Allied City מצטיינים בהקשר זה. הפיתוח כולל ארבעה מפלסי חניה תת קרקעיים, המספקים חניה נוחה וללא טרחה לעובדים ולמבקרים כאחד.

סיכום שטחי משרדים להשכרה בעיר הברית

לסיכום, חללי המשרדים באלייד סיטי, רמת השרון, מגלמים יוקרה, נוחות ונגישות. עם מיקומם המעולה, הפתרונות המודרניים של מקום העבודה, הקישוריות המצוינת, ההיקף הנרחב והחנייה בשפע, שטחי המשרדים הללו הם אידיאליים לעסקים המחפשים נוכחות חזקה בעיר פורחת זו. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להעלות את העסק שלכם לגבהים חדשים - פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח את מקומכם במגדלי המשרדים היוקרתיים הללו.

שאלות נפוצות על שטחי משרדים להשכרה באלייד סיטי

ש: כיצד אוכל לברר לגבי השכרת שטחי משרדים באלייד סיטי? ת: לבירורים לגבי השכרת שטחי משרדים, תוכל ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו או להתקשר למשרדנו בכתובת [מספר טלפון].

ש: האם יש גדלים שונים של משרדים זמינים כדי להכיל עסקים קטנים יותר? ת: כן, מגדלי המשרדים מציעים חללי משרדים בגדלים שונים כדי לתת מענה לעסקים בכל קנה מידה.

ש: האם יהיו שירותים משותפים בתוך מתחם המשרדים? ת: כן, במתחם המשרדים יהיו שירותים משותפים, שיספקו נוחות נוספת לעסקים.

ש: האם חללי המשרד מעוצבים עם תכונות ידידותיות לסביבה? ת: בהחלט! חללי המשרדים משלבים אלמנטים עיצוביים ידידותיים לסביבה, המקדמים קיימות.

ש: האם Allied City נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית מחלקים אחרים של העיר? ת: בהחלט! מיקומה האסטרטגי של Allied City מבטיח קישוריות מצוינת באמצעות אפשרויות תחבורה ציבורית שונות.

תוכניות

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך