משרדים להשכרה במגדל שאפ

היצירה 3, רמת גן, ישראל
₪85 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה במגדל שאפ

היצירה 3, רמת גן, ישראל
  • מגדל
  • השכרה
  • 1-20
  • מיידי
  • 100-1000 מ"ר
  • משרדים להשכרה ברמת גן
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב היצירה רמת גן
  • 800 ₪
  • 18 ₪
  • מחיר: ₪85 / לחודש

מידע כללי:

מגדל שאפ רמת גן


משרדים להשכרה במגדל שאפ, ברוכים הבאים, פסגת חללי המשרדים המשוכללים במתחם הבורסה המבוקש של תל אביב ברמת גן. מתגאה ב-20 קומות של 1,000 מ"ר כל אחת, מגדל משרדים ומסחר מודרני זה מציע את המיקום האידיאלי עבור העסק המשגשג שלך.

המיקום העיקרי עם שירותים שאין שני לו


הבניין במיקום אסטרטגי בלב התעשייתי השוקק של הבורסה לניירות ערך ברמת גן, ומושכת אליה מגוון רחב של חברות טכנולוגיה, משרדי נדל"ן ובעלי מקצועות משפטיים עצמאיים. נפרד ממצוקות החניה עם מתקן החניה המאובטח והמטופח שלנו אך ורק לתושבים ולמבקרים. היכנסו ללובי המעוצב בפאר, התקבל בחום על ידי פקיד קבלה מקצועי במהלך שעות העבודה. המגדל כולל גם שמונה מעליות מהירות, מרפסות בכל קומה וקומת מסחר מרכזית תוססת הפונה לרחוב. משרדים להשכרה במגדל שאפ

תמחור תחרותי ושירותים יוצאי דופן 


מגדל שף מציעה לא רק מיקום מצוין אלא גם תמחור תחרותי וניהול שירות מקיף. דמי הניהול עומדים על 18 ₪ אטרקטיביים למ"ר, כאשר חניה מאובטחת ומקורה זמינה בתוספת של 800 ₪ לחודש. דמי השכירות כוללים ארנונה (ארנונה) המחושבת לפי 31 ₪ למ"ר שטח נטו.

צוות הנהלה מחויב ושירות לקוחות יוצא דופן


צוות ההנהלה המסור שלנו נותן עדיפות לשירות לקוחות יוצא דופן, אבטחה 24/7, תחזוקה שוטפת וניקיון השטחים המשותפים. הדיירים נהנים גם מתקנים נגישים, חניית אופניים ומתקנים בכל קומה.

מוקד הצלחה בלב הבורסה של רמת גן 


בחירה במגדל שף פירושה להקיף את העסק שלך בהצלחה, שירותים מודרניים וניהול שירות ברמה הגבוהה ביותר. כמיקום המושלם לחברות המבקשות לרומם את סביבת העבודה שלהן, חללי המשרדים המפוארים שלנו משמשים עדות לאופי האמיד של הבורסה לניירות ערך ברמת גן. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להצטרף לקהילת העסקים המובחרת. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד ולקבוע סיור בשטחי המשרדים הפנויים שלנו.
שאלות - משרדים להשכרה במגדל שאפ


1. במה שונה מגדל שף משאר חללי המשרדים ברמת גן? מגדל שף בולטת במיקום מעולה, שירותים יוצאי דופן וצוות ניהול מסור המבטיח שירות לקוחות שאין שני לו.

2. האם יש מתקני חניה במגדל שף? כן, מגדל שף מציעה חניה מאובטחת ומקורה לתושבים ולמבקרים, המספקת חווית חניה ללא טרחה.

3. כיצד מחושבים דמי הניהול, ומה הם מכסים? דמי הניהול מחושבים לפי 18 ₪ למ"ר ומכסים שירותים שונים, לרבות אבטחה, תחזוקה וניקיון השטחים המשותפים.

4. האם מגדל שף נגישה לבעלי יכולת שונה? בהחלט! מגדל שף מצוידת במתקנים נגישים בכל קומה על מנת לתת מענה לצרכיהם של אנשים בעלי יכולת שונה.

5. כיצד אוכל לקבוע סיור בשטחי המשרדים הפנויים? לקביעת סיור בחללי המשרדים היוקרתיים שלנו, פשוט צור איתנו קשר עוד היום, והצוות הידידותי שלנו ישמח לסייע לך.
מגדלי משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.


 

 
לחיפוש כל המשרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.

 

מאמרים על משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.


מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך