משרדים להשכרה בבית הקרן

התע"ש 10, רמת גן, ישראל
₪60 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבית הקרן

התע"ש 10, רמת גן, ישראל
 • מגדל
 • השכרה
 • 1-12
 • מיידי
 • 100-700 מ"ר
 • משרדים להשכרה ברמת גן
 • רחוב: משרדים להשכרה רחוב התע"ש רמת גן
 • 850 ₪
 • 19 ₪
 • מחיר: ₪60 / לחודש

מידע כללי:

בית הקרן רמת גן


מציאת החלל המשרדי המושלם הוא חיוני להצלחת העסק, ול-Tag Properties יש את הפתרון של האידיאלי. הכירו את מגדל משרדים ומסחר מצטיין ברמת גן, בו יש לשכור שטחי משרדים כדי לתת לעסק שלכם את העסקון הראוי לו.

מיקום מעולה ברובע העסקים התוסס של רמת גן


בית קרן הממוקם ברח' התע"ש 10, מתגאה בכתובת יוקרתית בלב אזור העסקים רמת המשגשג של גן. בית הבורסה ומשרדי הייטק, נדל"ן ועורכי דין שונות, המגדל מציע גישה נוחה לכל מה שאתה צריך. קומת המסחר הפונה לרח' ביאליק מוסיפה לאווירה התוססת, והופכת את בית הקרן למוקד לאנשי מקצוע ופרילנסרים כאחד.

שירותי לובי וקבלה מרשימים


היכנסו ללובי המפואר זמינים של ותחו את קבלת הפנים החמה מצוות הקבלה הקשוב שלנו. פעילויות פנויות זמינות, צוות הקבלה שלנו כאן לחלק מהחוויה שלך, אתה וקולגות שלך.

מתקני חניה מאובטחת ומקורה


מציע חניה תת קרקעית מאובטחת לתושבים ולמבקרים. בתשלום חודשי של 850 ₪.

חללי משרד מודרניים ומרווחים המיועדים להצלחה


עם 10,000 מ"ר של שטח יוצא דופן הפרוס על פני 12 קומות, נותן מענה למגוון צורכי משרדים. השטחים השותפים המתוחזקים היטב נודו להרשים, לעזור לך ליצור רושם מתמשך על לקוחות ועמיתים.

דמי ניהול תחרותיים ושירותים מקיפים


דמי הניהול התחרותיים שלנו 19 ₪ בלבד למ"ר מגוון רחב של שירותים שנועדו להפוך את חיי העבודה שלך לנוחים יותר. בנוסף, הארנונה השנתית ("ארנונה") מסתכמת ב-31 ₪ בלבד לחודש, מה שיוצר את בית קרן לבחירה משתלמת עבור העסק שלך.

מבחר רחב של משרדים להשכרה או למכירה


תג נכסים מציעה חברת מגוון רחב של שטחי משרדים להשכרה או למכירה בבית הקרן, רמת גן. גלה את החלל המושלם לרומם את העסק שלך, והצטרף לקהילת אנשי המקצוע המצליחים שקוראים לבית העסק שלהם.

סיכום


מסקנה: הפוך את בניין הקרן ליעד העסק שלך

הרם את העסק שלך לגבהים חדשים בבניין הקרן, רמת גן. עם מיקומו המעולה, המתקנים יוצאי הדופן והשירותים ללא תחרות, מגדל משרדים זה הוא היעד האולטימטיבי ליזמים ואנשי מקצוע המחפשים סביבת עבודה יוקרתית ונגישה. צרו קשר עם Tag Properties עוד היום כדי לחקור את המשרדים הזמינים ולא לבטח את השטח שלכם בבניין הקרן המוערך. משרדים להשכרה בבית הקרן
שאלות נפוצות 1. מה הופך את בניין קרן לחלל משרדים אידיאלי לעסקים ברמת גן? מיקומו המעולה של בניין קרן ברובע העסקים השוקק של רמת גן, לצד שירותי הלובי והקבלה המרשימים, מתקני חניה מאובטחים ושטחי משרדים מודרניים ומרווחים, הופכים אותו לבחירה המושלמת לעסקים המחפשים הצלחה.

 2. האם ישנם גדלים שונים של משרדים זמינים להשכרה או לרכישה? כן, תג נכסים מציעה מבחר רחב של חללי משרדים בגדלים שונים הן להשכרה והן לרכישה, מה שמאפשר לעסקים למצוא את ההתאמה המושלמת לצרכיהם.

 3. מהם דמי הניהול התחרותיים שמציעה Tag Properties? תג נכסים מספקת דמי ניהול תחרותיים בסך 19 ₪ בלבד למ"ר הכוללים מגוון שירותים מקיפים להפיכת חיי העבודה של הדיירים לנוחים יותר.

 4. האם מתקן החניה מאובטח ונוח? כן, בניין קרן מציע חניה תת קרקעית מאובטחת לדיירים ולמבקרים המספקים שקט נפשי לבטיחות הרכב בתשלום חודשי של 850 ₪.

 5. כיצד ניתן לברר על שטחי משרד פנויים בבניין קרן? כדי לחקור את שטחי המשרדים הזמינים בבניין קרן ולאבטח את שטח העסק שלך, צור קשר עם Tag Properties עוד היום. משרדים להשכרה בבית הקרן


 
 

בנייני משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.לחיפוש כל המשרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.מאמרים על משרדים להשכרה במתחם הבורסה ברמת גן.

 

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך