משרדים להשכרה בבית הטקסטיל

קויפמן 2, תל אביב, ישראל
₪65 / לחודש

pictures

תמונות

pictures

סיור

pictures

מפה

pictures

תוכניות

pictures

וידאו

משרדים להשכרה בבית הטקסטיל

קויפמן 2, תל אביב, ישראל
  • מגדל
  • השכרה
  • 19
  • מיידי
  • 1200 מ"ר
  • משרדים בתל אביב
  • רחוב: משרדים להשכרה רחוב פרופסור יחזקאל קויפמן תל אביב
  • 600 ₪
  • 18 ₪
  • מחיר: ₪65 / לחודש

מידע כללי:

בית הטקסטיל תל אביב


משרדים להשכרה בבית הטקסטיל, ברוכים הבאים לבניין הטקסטיל, מגדל מסחר ומשרדים איקוני הממוקם ברחוב קויפמן 2, נווה צדק/קו החוף, תל אביב-יפו. בניין יוקרתי זה מציע שילוב שאין שני לו של נוף עוצר נשימה לים, שירותים מודרניים ומיקום אסטרטגי בלב העיר.

מבנה מרשים עם מתקנים יוצאי דופן בית הטקסטיל


בניין הטקסטיל מתנשא לגובה של 68 מטר, וכולל 32,000 מ"ר של שטח בנוי ו-19 קומות של משרדי פרימיום להשכרה בתל אביב. כל קומה טיפוסית משתרעת על פני 1,200 מ"ר, ומספקת לעסקים מקום נרחב להתאים אישית את סביבת העבודה שלהם.

מרכז מסחרי תוסס בית הטקסטיל


קומת הקרקע מארח אזור מסחרי שוקק, שופע בתי קפה פופולריים, מסעדות וחנויות קמעונאיות, המספק אווירה דינמית לעובדים ולמבקרים כאחד. אזור תוסס זה משמש כמקום מצוין להירגע, לסעוד וליצור קשר עם אנשי מקצוע אחרים.

חניה ונגישות בשפע בית הטקסטיל


הבניין מציע שבעה מפלסים של חניה מקורה, המבטיחים גישה נוחה ובטוחה לדיירים ולמבקרים. דמי החניה החודשיים נקבעים על 450 ₪, המספקים חווית חניה ללא טרחה.

לובי ואזור קבלה אלגנטי

עם כניסתכם לבניין הטקסטיל, תקבל את פניכם לובי מרווח ויציג, עם פינות ישיבה מסוגננות ופקיד קבלה קשוב שיסייע לכם ברוב שעות העבודה. מאבטח מסור מבטיח את הבטיחות והשקט הנפשי לכל הדיירים.

ניהול ושירותים מלאים בית הטקסטיל


בניין הטקסטיל מנוהל על ידי חברת ניהול מקצועית המעניקה שירותים מקיפים בתשלום של 18 ₪ למ"ר. צוות ההנהלה דואג לתחזוקה, ניקיון שטחים ציבוריים ונגישות לאנשים עם מוגבלות. הדיירים יכולים ליהנות גם מגישה מסביב לשעון לבניין, הודות למדיניות הכניסה שלו 24/7.

אפשרויות רחבות למרפסת ואוכל

הבניין כולל טרסות חיצוניות, בהן יכולים הדיירים להירגע ולהתבונן בנופי הים המדהימים. עם מגוון רחב של בתי קפה ומסעדות באתר, אין מחסור בתענוגות קולינריים לחקור במהלך הפסקות או פגישות עסקיות.

ארנונה מס ופרטים נוספים


מס ארנונה לבית טקסטיל מחושב לפי 31 ₪ למ"ר, לפי השטח הנקי של כל שטח משרדים. הבניין כולל גם שמונה מעליות, המבטיחות תחבורה אנכית יעילה לדיירים.

לסיכום בית הטקסטיל


בית טקסטיל מציע הזדמנות יוצאת דופן לעסקים המחפשים שטחי משרדים מובחרים להשכרה בתל אביב. עם מיקומו האסטרטגי, המתקנים ברמה הגבוהה ביותר, ומגוון אפשרויות האוכל והקמעונאות שלו, זהו המקום המושלם להרחיב את העסק והרשת שלך עם אנשי מקצוע בעלי דעות דומות. אל תפספסו את ההזדמנות יוצאת הדופן הזו - קבעו ביקור עוד היום!
מגדלי משרדים ליד הים בתל אביב.לחיפוש כל הנכסים ליד הים בתל אביב.

מאמרים בנושא משרדים להשכרה ליד הים.


 

וִידֵאוֹ

תוכניות

מפה

הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך