חברות הייטק השכרת משרדים ברוטשילד.

בניין רוטשילד 17

מבוא

בכל הנוגע להקמת נוכחות עסקית בתל אביב, תחום אחד שממשיך לזרוח עבור חברות הטכנולוגיה הוא רוטשילד. רוטשילד, הידועה בשילוב של בנייני משרדים ומבנים משומרים, מציעה אווירה תוססת, מתגאה במגוון מסעדות ובתי קפה המתעוררים לחיים לאחר רדת החשיכה, מה שהופך אותו לחוויה מהנה עבור העובדים. בואו נעמיק מדוע הרובע הזה הוא יעד מבוקש עבור חברות טכנולוגיה ומה יש לו להציע.

מחוז רוטשילד: מרכז לחברות טכנולוגיה

חברות טכנולוגיה, הן סטארטאפים והן חברות מבוססות, מוצאות פיתוי טבעי ברובע רוטשילד בתל אביב. אזור תוסס זה הוא מוקד שוקק של חדשנות ויזמות, מה שהופך אותו למיקום אידיאלי לעסקים המבקשים למקם את עצמם בלב העשייה. הקרבה למרכזי עסקים מרכזיים והנגישות למתקנים שונים קבעו את רוטשילד כבחירה המועדפת עבור רבים.

מגדל רוטשילד 22

בין המבנים המרשימים באזור, ניצב מגדל רוטשילד 22, פלא ארכיטקטוני שמושך את תשומת הלב. עם 29 קומותיו, מגדל זה מציע נופים פנורמיים עוצרי נשימה של העיר והים התיכון. השילוב של עיצוב עכשווי וקסם היסטורי הופכים אותה ליעד אטרקטיבי עבור עסקים יוקרתיים וחברות ידועות, הן מישראל והן מכל העולם.

מגדל אלרוב

דמות בולטת נוספת ברובע רוטשילד היא מגדל אלרוב, בניין מהמם בן 31 קומות המשלב יפה חדשנות מודרנית והשראה היסטורית. שוכן בתוך שכונה שוקקת מלאה במסעדות מעולות, חנויות יוקרה ואווירה אנרגטית, מגדל אלרוב מספק חללי משרדים מצוינים להשכרה. המבנה, עטוף אלומיניום וזכוכית, משתרע על שטח מרשים של 36,000 מ"ר וכולל 27 קומות משרדים ייעודיות, לצד חניה תת קרקעית מרווחת ולובי הייטק ששופץ לאחרונה.

מגדל פסגת

מגדל פסגת מציג בגאווה את התפתחות הנוף האדריכלי, האמנותי וההיסטורי של תל אביב במאה האחרונה. עם יותר מ-12 תערוכות מתמשכות ממוזיאונים ישראלים מובילים, המבנה משדר אווירה ייחודית של יצירתיות והשראה. המגדל עוצב על ידי האדריכלים הנודעים יצחק פרלשטיין, גדעון זיו ומאיר לוי, נבנה בין השנים 1959-1965, והחליף את גימנסיה הרצליה לשעבר. על שמו של שלום מאיר, אביהם של האחים מאיר המפורסמים שהזמינו את הפרויקט, המגדל עומד כעדות לחזונם.

מגדל שלום מאיר

מגדל שלום מאיר מתהדר בשתי קומות ייעודיות המייצגות את ההתפתחות האדריכלית, האמנותית וההיסטורית של תל אביב במאה הקודמת. המגדל מארח למעלה מ-12 תערוכות קבועות ממוזיאונים ישראלים מובילים, מטפח אווירה ייחודית של יצירתיות והשראה. המגדל עוצב על ידי האדריכלים הנודעים יצחק פרלשטיין, גדעון זיו ומאיר לוי, נבנה בין השנים 1959-1965, והחליף את גימנסיה הרצליה לשעבר. על שמו של שלום מאיר, אביהם של האחים מאיר המפורסמים שהזמינו את הפרויקט, המגדל עומד כעדות לחזונם.

מדוע חברות בוחרות ברוטשילד למשרדים

מספר גורמים תורמים למשיכה של רוטשילד עבור חברות טכנולוגיה המחפשות חללי משרדים. הרובע מציע אורח חיים תוסס, עם מספר רב של בתי קפה, מסעדות ומועדוני לילה הנותנים מענה להעדפות המגוונות של העובדים. נגישות השטח, עם נוכחות הרכבת הקלה, מפשטת את הנסיעה לעבודה. בנוסף, קרבה למרכזי עסקים משמעותיים נוספים בתל אביב משפרת את הזדמנויות הנטוורקינג.

חברות הטכנולוגיה הפועלות ברוטשילד

פנייתה של רוטשילד משתרעת על מגוון רחב של חברות טכנולוגיה שבחרו להפוך אותה לבית שלהן. מסטארטאפים חדשניים ועד ענקים מבוססים, הרובע מכיל שילוב מגוון של חברות, שכולן תורמות לאקו-סיסטם הטכנולוגי התוסס של האזור. האבקה צולבת של רעיונות וכישרונות מטפחת סביבה של חדשנות וקידמה מתמשכים.

בתי קפה, מסעדות וחיי לילה

מעבר ליכולת העסקית שלה, רוטשילד מתגאה בסצנה חברתית תוססת, עם שלל בתי קפה, מסעדות ומועדוני לילה שמתעוררים לחיים לאחר שעות העבודה. עובדים יכולים להירגע ולהתחבר לרשת באווירה תוססת, מטפחת יצירתיות ותחושת קהילה חזקה.

מרכזי כושר ומתקני רווחה

כדי לתמוך ברווחת כוח האדם שלו, רובע רוטשילד מציע מרכזי כושר ומתקני רווחה איכותיים. עידוד עובדים לשמור על איזון בריא בין עבודה לחיים, שירותים אלה תורמים לסביבת מקום עבודה חיובית ופרודוקטיבית.

מקומות מבוקשים נוספים בתל אביב

בעוד רוטשילד היא ללא ספק מיקום מעולה לחברות טכנולוגיה, גם אזורים אחרים בתל אביב מציגים אפשרויות אטרקטיביות. חברות עשויות לחקור את היתרונות של מחוזות אחרים ולהשוות אותם עם מה שיש לרוטשילד להציע כדי למצוא את ההתאמה המושלמת לצרכיהן.

השפעת הרכבת הקלה

אחת ההתפתחויות המשמעותיות שהשפיעו לטובה על רוטשילד היא מערכת הרכבת הקלה. נוכחות הרכבת הקלה הפכה את הנסיעה לנוחה ויעילה יותר עבור העובדים, והעצימה עוד יותר את כוח המשיכה של המחוז כמיקום אסטרטגי למשרדים.

הפנייה הייחודית של רוטשילד

השילוב הייחודי של רוטשילד של קסם היסטורי, אורח חיים תוסס ונגישות הופכים אותו ליעד מרכזי עבור חברות טכנולוגיה המחפשות חללי משרדים. קשה לעמוד בפני הפיתוי של הרובע, והאווירה שלו מטפחת יצירתיות, שיתוף פעולה וצמיחה.

סיכום

המוניטין של רוטשילד כמרכז לחברות טכנולוגיה ממשיך לשגשג, הודות למיקומה האסטרטגי, אורח החיים התוסס והפלאים האדריכליים הייחודיים. חברות טכנולוגיה שמחפשות משרד בתל אביב צריכות לשקול ברצינות את רוטשילד ואת כל מה שיש לה להציע.

שאלות נפוצות

1. מדוע רוטשילד הוא מיקום מועדף על חברות טכנולוגיה בתל אביב?

מיקומה המרכזי של רוטשילד, האווירה התוססת והנגישות למגוון שירותים הופכים אותה לבחירה אידיאלית עבור חברות טכנולוגיה המבקשות למקם את עצמן בלב העשייה.

2. מהן כמה חברות טכנולוגיה פופולריות שיש להן משרדים ברוטשילד?

רוטשילד הוא ביתן של חברות טכנולוגיה שונות, כולל סטארטאפים וחברות מבוססות, התורמות לאקוסיסטם הטכנולוגי התוסס של האזור.

3. כיצד משפיעה הרכבת הקלה על הנסיעה ברוטשילד?

נוכחות הרכבת הקלה ברוטשילד הפכה את הנסיעה לנוחה ויעילה יותר עבור העובדים, והעצימה את כוח המשיכה של המחוז כמיקום אסטרטגי למשרדים.

4. אילו מקומות נוספים בתל אביב מבוקשים על ידי חברות טכנולוגיה?

מלבד רוטשילד, חברות טכנולוגיה עשויות לחקור מחוזות נוספים בתל אביב המציעים גם אפשרויות שטח משרדים אטרקטיביות, בהתאם לצרכים הספציפיים שלהן.

5. מה מייחד את רוטשילד ממקומות אחרים להשכרת משרדים?

השילוב הייחודי של רוטשילד של קסם היסטורי, אורח חיים תוסס ונגישות הופכים אותו ליעד מרכזי עבור חברות טכנולוגיה המחפשות חללי משרדים, מטפחים יצירתיות, שיתוף פעולה וצמיחה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram
הסוכנים שלנו:
ניב ברוך
סוכן נדל"ן, ראש תחום משרדים ומחסנים
niv baruch ניב ברוך
דויד ברוך
מנכ"ל החברה, 30 שנות ניסיון בשיווק נדל"ן
david baruch דוד ברוך